لاغری فوری با قرص لاغری گلوریا

در کنار مصرف قرص لاغری گلوریا میتوان از رژیمهای ساده زیر استفاده کرد 
- رژیم لاغری فوری لیموناد
رژیم لیموناد برای مدتی رواج زیادی داشت به این دلیل که سریع و ساده مقدار زیادی از وزن را کاهش می دهد. از آنجا که این اکسیر معجزه آسا تنها شامل آب، آب لیمو، فلفل هندی و شربت افرا بود. مواد موجود در این رژیم برای مدتی البته نه خیلی طولانی  سبب از دست دادن وزن آب بدن می شد. مشکل اساسی رژیم لیموناد این بود که با شروع به خوردن غذاهای جامد، وزنی که از دست داده بودید و یا حتی بیشتر از قبل باز می گردید. همچنین کاهش وزن در دفعات بعدی سخت تر می شد. چنین رژیم کم کالری سبب از بین رفتن بافت عضلانی و کاهش سرعت سوخت و ساز بدن 


 

- رژیم لاغری فوری خواب
نظرتان چیست که خیلی آرام چندین وعده غذایی را نادیده بگیریم؟ رژیمی که از آن صحبت می کنیم کم اثرترین رژیمی است که تا به حال درباره آن شنیدید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که با دارو بخوابید و تا چند روز بعد از  لاغرتر شدن از خواب بیدار شوید. قادر نبودن به خوردن و آشامیدن به مدت چند روز سبب می شود سرعت سوخت و ساز پایین بیاید و بدن بی آب شود. این تنها بخشی از آسیبی است که این رژیم وارد می کند و استفاده نادرست از داروها به تمام اعضای بدن آسیب جدی وارد می کند که می تواند کشنده باشد.

 

 

 رژیم لاغری فوری سوپ کلم
این برنامه که سالها از عمرش می گذرد به سادگی بسیار شدید است! آنچه می خورید را به چند گروه غذایی مشخص که جمعشان در روز از ۱۰۰۰ کالری بالاتر نرود محدود می کنید. محدود کردن برنامه غذایی اصلا ایده خوبی نیست. زندگی کردن با سوپ کلم و چند غذای دیگر که در طی یک دوره زمانی اضافه می شوند راه سالمی برای کاهش وزن نیست. سبزیجات در حالی که کالری پایینی دارند حجمشان زیاد است اما اگر فقط سبزیجات بخورید کم کم این مقدار کم از کالری سبب افت سرعت سوخت و ساز بدن می شود. شاید ادامه این برنامه برای طولانی مدت  سبب بهبود کمبود پروتئین و اسید چرب های ضروری شود اما سبزیجات باید بخشی از وعده غذایی نه تمام آن باشند.

 

 

- رژیم لاغری فوری گریپ فروت
سابقه این رژیم به سال ۱۹۳۰ بر می گردد و هنوز هم مقداری محبوبیت دارد. در این رژیم غذایی باید قبل از خوردن هر چیزی گریپ فروت بخورید و مقدار زیادی آب بنوشید. کربوهیدرات را حذف کنید و پروتئین بدون چربی بخورید تا سریع تر چربی بسوزانید. طرفداران این رژیم غذایی می گویند اگر ۱۰ روز این برنامه را انجام دهید چهار کیلو و نیم وزن کم می کنید. خوردن گریپ فروت به باریک شدن کمر و کاهش وزن کمک می کند. این خاصیت به احتمال زیاد به دلیل گریپ فروت است که وزن آب بدن را کاهش می دهد. این میوه حجم بالا و کالری بسیار کمی دارد که حجم معده را پُر و کالری دریافتی کاهش پیدا می کند اما تا چه زمانی باید قبل از خوردن هر چیز گریپ فروت بخورید؟

قرص لاغری گلوریا

دیدگاه0

یک پاسخ ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی با * مشخص شده اند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بستن

خبرنامه

اشتراک