معجزه لیمو در لاغری و کاهش وزن

لاغری با لیمو
ترکیب آب و آبلیمو دارای فواید بینظیری برای سلامت بدن می باشد و مصرف آن همراه با رژیم غذایی و ورزش اثر لاغری و چربی سوزی فوق العاده ای دارد.
لاغری با آب و آبلیمو با روش صحیح مصرف
سالهاست که فواید آب لیمو برای کاهش وزن عنوان می شود و متخصصان ادعا می کنند که این ماده، متابولیسم بدن شما را افزایش می دهد و باعث کاهش وزن می شود - به خصوص اگر آن را همراه با یک لیوان آب گرم صبح ها بنوشید اما آیا واقعا یک لیوان آب ساده با کمی آب مرکبات ویژگی های لاغری دارند؟ یا فقط راه دیگری برای لذت بردن از آب معمولی است؟

آب لیمو چه کار می کند و چگونه عمل خواهد کرد؟
در مطالعه فوق, از افراد بزرگ سال چاق خواسته شد که هر روز به مدت سه ماه، دو فنجان آب ساده بنوشند, یا احساس سیری را تصور کنند. آن هایی که قبل از غذا آب می نوشیدند, 1.5 کیلوگرم بیش تر از گروهی که این کار را نمی کردند، وزن کم کردند ؛ این نشان می دهد که آب آشامیدنی، قبل از غذا ممکن است راه آسانی برای احساس سیری و جلوگیری از خوردن بیش از آنچه باید, می باشد.

آب و لیمو نیز گزینه بسیار بهتری نسبت به بسیاری از نوشیدنی های دیگر است و اگر مصرف نوشیدنی های قندی, نوشابه و نوشیدنی های انرژی زا را در رژیم غذایی خود جایگزین کنید, آب و لیمو می تواند به طور غیر مستقیم به شما کمک کند تا مصرف کالریتان را کم کنید و وزنتان را نیز کاهش دهید.

گفتنی است برای روشن شدن تاثیر اثر لاغر کنندگی آب و آبلیمو و فواید ان برای کاهش وزن و افزایش چربی سوزی در بدن کارشناسان در بررسی هایشان دریافته اند که مصرف آب همراه با لیمو باعث کاهش وزن و چربی سوزی در بدن می شود و این حقیقت دارد.کاهش وزن و لاغری سریع با آب و آبلیمو
آب لیمو به شما کمک می کند تا مرطوب و هیدراته بمانید:
مزایای رطوبت رسانی از دهان خشک و سردرد فراتر می رود ؛ کم آبی بدن می تواند بر عملکرد تناسب اندام ها, توانایی تمرکز و مواردی بیشتر تاثیر بگذارد.مرطوب ماندن برای حفظ عملکرد بدنی بسیار مهم است، این وظایف چنانچه در بخش ورزش و تناسب اندام نمناک اشاره شده است عبارتند از :تنظیم دمای بدن, روانکاری مفاصل, سالم نگه داشتن چشم ها و دهان و کمک به جلوگیری از یبوست.

برای درست نگه داشتن همه چیز, حرکت, و بدن در بهترین حالت, هدف شما باید این باشد که نصف وزن بدنتان را هر روز آب بخورید. اگر روز خود را با یک لیوان آب و لیمو شروع کنید, این یک لیوان است و باید این کار را مدام چندین بار تا شب تکرار کنید.

بهترین زمان برای نوشیدن آب و لیمو
نوشیدن یک لیوان آب و لیمو درست بعد از بیدار شدن از خواب ایده آل است - شما را از خواب و بی حالی رها می کند و ممکن است به بدن شما در فرآیند طبیعی آن کمک کند.هم چنین رطوبت رسانی مناسب برای هضم خوب ضروری است، این یک راه عالی برای احساس هشیاری در ساعات اولیه صبحگاهی است.

به خاطر اسیدیته بالایش, عصاره لیمو ممکن است به مینای دندان شما آسیب وارد کند ؛ البته, آب و لیمو مشکلی ندارد, آب لیمو خالص را نخورید, اما اگر یک لیمو ترش را در یک لیوان آب فشار دهید, غلظت لیمو در آب بیشتر خواهد شد.

برای جبران آسیب احتمالی آبلیمو به مینای دندان شما این اقدامات احتیاطی ساده را دنبال کنید:
آب و لیمو خود را کم کم بنوشید تا با دندان شما تماس مستقیم نداشته باشد.), پس از نوشیدن جرعه ای از آن دهانتان را با آب معمولی آبکشی کنید, و حداقل 30 دقیقه صبر کنید و بعد مسواک بزنید.چگونگی مصرف لیمو ترش برای لاغری
چگونه می توان آب و لیمو درست کرد؟
راه های متفاوتی برای ساختن آب لیمو وجود ندارد ؛ می توانید یک تکه لیمو و یا آب میوه را به آب اضافه کنید . شما می توانید دانه ها را صاف کنید و یا آن ها را نادیده بگیرید - انتخاب مال شماست اما برای کسانی که از دستورالعمل های واضح استفاده می کنند, این یک دستور پایه ای است که می توانید هر طور که دوست دارید اصلاح کنید:

یک چهارم لیمو ترش تازه را با آب ولرم (برای نوشیدن آسان),مخلوط کنید و بنوشید! نوشیدنی شما در انتظارتان است. اگر دوست دارید می توانید آب بیشتری را با آن مخلوط کنید اگر برایتان خیلی ترش است، یا حتی آبلیموی بیشتری را اضافه کنید اگر برایتان بی مزه است.

دیگر نوشیدنی های موجود کم کالری چه هستند؟
اگر تصمیم دارید که در تمام روز فقط آب و لیمو را درست کنید, ولی از طعم آن خسته شدید (یا آن را دارید), جایگزین های آسان و سالمی نیز برایش وجود دارند.

به طور مثال، چای شیرین را به نفع چای نعناع یا چای هیبیزوس ترک کنید ؛ شما طعم خوبی را از اینکه شکر و یا عسل اضافه نمی کنید هم خواهید گرفت.
 

ترکیبات موثر لیمو در کاهش وزن وسایز

دیدگاه0

یک پاسخ ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی با * مشخص شده اند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بستن

خبرنامه

اشتراک