قرص لاغری رزبری کتون چیست

 

قرص لاغری رزبری کتون چیست؟؟؟
قرص لاغری رزبری کتون یکی از بهترین قرص های لاغری خارجی می باشد. این قرص تولید کشور انگلستان و حاوی عصاره رزبری کتون و چای سبز می باشد. ترکیبات فعال این قرص لاغری بر روی کاهش اشتها، افزایش متابولیسم بدن و چربی سوزی اثر گذاشته و باعث کاهش وزنی معدل ۴ تا ۸ کیلوگرم در یک دوره مصرف می گردد.

قرص لاغری رزبری کتون یک داروی کاملا گیاهی بوده که با بهبود عملکرد بدن مانند کارکرد صحیح سیستم گوارشی و افزایش سوخت و ساز بدن، در یک روش بدون عوارض جانبی کاهش وزن را به شما هدیه می دهد. داشتن خواص آنتی اکسیدانی، بهبود عملکرد قلب، کمک به کنترل دیابت، جوان سازی پوست و بسیاری موارد دیگر از خواص جانبی مصرف قرص لاغری رزبری کتون می باشد.

مشخصات کلی قرص لاغری رزبری کتون
✅ تولید کشور انگلستان

✅ بسته بندی به شکل کپسول

✅ حاوی سی عدد

✅ کاهش وزن بین ۴ تا ۸ کیلوگرم در یک دوره مصرف

✅ دارای برچسب هولوگرام

✅ کاملا گیاهی

✅ بدون عوارض جانبی

ویژگی ها و خواص قرص لاغری رزبری کتون
✅ کاهش اشتها

✅ کاهش وزن و توده های چربی بدن

✅ افزایش سوخت و ساز بدن

✅ مفید برای پوست و جلوگیری از افتادگی و شل شدگی

✅ کاهش قند خون و جلوگیری از دیابت نوع ۲

✅ کاهش فشار خون و افزایش سلامت قلب

✅ دارای خواص آنتی باکتریالی

✅ دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد سرطان

✅ مفید برای کبد

✅ بهبود سیستم گوارشی

✅ مفید برای غضروف سازی و مفاصل

ترکیبات قرص لاغری رزبری کتون
قرص لاغری رزبری کتون به عنوان یک قرص کاملا گیاهی حاوی ۲۵۰ میلی گرم عصاره رزبری کتون و هم چنین ۱۰۰ میلی گرم عصاره چای سبز ۵۰ درصد می باشد.

رزبری کتون یا تمشک کتون یکی از محبوب ترین مکمل های لاغری می باشد. رزبری کتون باعث تجزیه موثرتر چربی های بدن و در نتیجه چربی سوزی بهتر خواهد شد. کتون تمشک یک ماده شیمایی است که از تمشک گرفته شده و در موارد مختلف استفاده می شود. اگر چه میوه های دیگری نیز وجود دارند که حاوی عصاره کتون می باشند اما مقدار آن در رزبری یا تمشک بسیار بیشتر است. بد نیست بدانید که یک کیلوگرم تمشک تنها حاوی ۱ تا ۴ میلی گرم عصاره کتون می باشد.

اگر چه از رزبری کتون در محصولات آرایشی به عنوان طعم دهنده استفاده می شود اما کماکان مهم ترین کاربرد آن در مکمل های کاهش وزن از جمله قرص های لاغری می باشد.

چای سبز نیز از دیرباز یکی از محبوت ترین ترکیبات طبیعی و سالم برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام بوده است. تا کنون آزمایشات بسیاری بر روی اثرات مصرف چای سبز انجام شده است که تاثیر مثبت این ترکیب گیاهی را بر کاهش وزن نشان می دهد. چای سبز به دلیل داشتن مقدار فراوان کافئین، کاتچین و فنوئیل ها یک مکمل کاهش وزن خوب به شمار می رود.

رزبری کتون و چای سبز در قرص لاغری چگونه باعث کاهش وزن می شود؟
✅ رزبری کتون دارای ساختاری شبیه به سینفرین و کپسایین
سینفرین یکی از ترکیباتی است که در مرکبات پیدا می شود. این ترکیب به دلیل افزایش نرخ متابولیک بدن شناخته شده است. سینفرین به آزاد شدن سلول های چربی در داخل جریان خون و افزایش متابولیسم کمک می کند که به صورت کلی باعث می شود سرعت عملکرد بدن بیشتر از حد معمول شود و بدن بتواند انرژی ذخیره شده را بسوزاند. کپسایین نیز عمده ترین ترکیب اصلی فلفل قرمز می باشد که باعث ایجاد طعم تندی در آن شده است. این ماده دارای خواص آنتی اکسیدانی می باشد و بدن را از حمله و آسیب مولکول های رادیکال آزاد محافظت می کند. افزایش متابولیسم و سوخت ساز بدن نیز یکی از خواص مهم این ترکیب می باشد. تحقیقات نشان داده است که ساختار مولکولی رزبری کتون بسیار شبیه به این دو مولکول می باشد. به همین دلیل از کتون نیز انتظار می رود که خاصیت چربی سوزی داشته باشد.

✅ افزایش سطح هورمون آدیپونکتین با رزبری کتون
مصرف رزبری کتون باعث افزایش سطح هورمون آدیپونکتین به عنوان یک عامل افزایش دهنده متابولیسم و سوخت و ساز بدن می شود. آدیپونکتین یک هورمون پپتیدی است که در انسان ها از بافت چربی ترشح می شود و بر روی متابولیسم چربی و گلوکز اثر می گذارد. آدیپونکتین حساسیت کبد به انسولین را افزایش می دهد و باعث کاهش میزان خروجی گلوکز از کبد می شود. علاوه بر این افزایش سطح آدیپونکتین مصرف گلوکز را در عضلات افزایش می دهد و مانع از بالا رفتن قند خون می گردد.

✅ افزایش حساسیت به نوراپی نفرین
نوراپی نفرین یکی از مهم ترین ترکیبات شیمیایی در بدن است که می تواند هم به عنوان هورمون در بدن عمل کند و هم به عنوان پیام رسان عصبی در سیستم سمپاتیک. این هورمون باعث افزایش تپش قلب، انقباض رگ ها، انباساط راه های هوایی، افزایش جریان خون عضلات و مغز و کنترل استرس می شود. اما یکی از مهم ترین کاربردهای آن اثر گذاشتن بر توده های چربی و تنظیم سطح انرژی بدن می باشد. تحقیقات نشان داده است که مصرف رزبری کتون باعث افزایش حساسیت سلو ها به هورمون نوراپی نفرین می گردد که افزایش چربی سوزی و تجزیه چربی های بدن را به دنبال دارد.

✅ اثر کاتچین بر لاغری
کاتچین ها مشهورترین آنتی اکسیدان موجود در چای سبز می باشد. این ترکیبات باعث مهار آنزیم های گوارشی لیپاز می شوند. آنزیم گوارشی لیپاز مهم ترین ترکیب لازم برای هضم چربی های بدن می باشد. در نتیجه با جلوگیری از عملکرد این آنزیم مقدار زیادی از چربی های بدن هضم نمی شود و از بدن دفع می گردد. علاوه بر این کاتچین ها باعث افزایش ترشح هورمون آدیپونکتین که پیش از این توضیح دادیم نیز می گردد.

✅ اثر کافئین موجود در قرص لاغری رزبری کتون
کافئین بر تولید آدنوزین در بدن اثر گذاشته و مانع از عملکرد آن می شود. آدنوزین یک نوع ترکیبات شمیایی است که به عنوان انتقال دهنده عصبی عمل می کند. این ترکیب در متابولیسم بدن و مصرف انرژی اثر گذار است. بدن شما از زمانی که از خواب بیدار می شوید شروع به ترشح آدنوزین می کند. این آدنوزین باعث ایجاد خستگی و خواب آلودگی در بدن می گردد.

با جلوگیری از ترشح این ترکیب، بدن احساس خستگی و خواب آلودگی نخواهد داشت و شما در طول روز از انرژی بالاتری برخوردار هستید. این به معنی افزایش مصرف گلوکز در بدن، افزایش سوخت و ساز و چربی سوزی است.

علاوه بر این ترکیبات دیگر موجود در چای سبز مانند تئوبرمین و اسید کلروژنیک باعث کاهش جذب کربوهیدرات در سیستم گوارشی، افزایش متابولیسم چربی، کاهش سطح کلسترول و تری گلیسیرید و هم چنین بهبود عملکرد هورمون های مرتبط با کاهش وزن می شوند.

نحوه مصرف قرص لاغری رزبری کتون
برای استفاده از خواص کاهش وزن قرص رزبری کتون، هر روز ناشتا، نیم ساعت قبل از صبحانه، یک عدد از آن را همراه ۲ لیوان آب میل کنید. نوشیدن زیاد آب در طول روز به عملکرد بهتر قرص لاغری رزبری کتون و چربی سوزی بیشتر کمک شایانی خواهد کرد.

عوارض جانبی مصرف قرص لاغری رزبری کتون
قرص لاغری رزبری کتون یک داروی کاملا گیاهی است. اما با توجه به بالا بودن سطح بعضی از ترکیبات، انرژی بدن افزایش پیدا کرده و ممکن باعث بروز عوارض زیر گردد. لازم به ذکر است که این عوارض موقتی بوده و پس از هفته اول مصرف از بین می رود:

✅ خشکی دهان

✅ حالت تهوع

✅ افت فشار خون

✅ سرگیجه

✅ افزایش ضربان قلب و تپش قلب

موارد منع مصرف قرص لاغری رزبری کتون
اگر چه قرص لاغری رزبری کتون یک ترکیب کاملا گیاهی می باشد اما مصرف آن در افراد زیر توصیه نمی گردد:

🔵 افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۶۰ سال

🔵 زنان باردار و شیرده ( حتی کسانی که یک وعده شیردهی در روز دارند)

🔵 افراد دارای دیابت

🔵 کسانی که مبتلا به بیماری های قلبی هستند

🔵 افرادی که فشار خون بالا یا پایین دارند

🔵 افراد دارای بیماری ها کلیوی و کبدی

🔵 کسانی که بیماری خاصی دارند و دارو مصرف می کنند پیش از مصرف قرص لاغری رزبری کتون لازم است با پزشک خود مشورت کنند.

 

قرص لاغری رزبری کتون با فرموِسیون قوی در کاهش وزن

دیدگاه0

یک پاسخ ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی با * مشخص شده اند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بستن

خبرنامه

اشتراک