اثر تخم کتان در قرص لاغری آلفا اسلیم

کتان

تخم کتان سرشار از فیبر است. وقتی غذایی می خورید که فیبر بالایی دارد مدت طولانی تری احساس سیری می کنید. در نتیجه اشتهای شما سرکوب شده و تمایل کم تری برای خوردن مواد خوراکی به ویژه ریزه خواری های هوس گونه دارید. فیبر هم چنین دستگاه گوارش را تحریک می کند. خرودن فیبر برای انتقال مواد غذایی از طریق روده و جلوگیری از انسداد روده بزرگ ضروری می باشد.

دانه های کتان هم چنین سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ می باشد که فواید سلامتی آن اثبات شده می باشد. امگا ۳ التهابات بدن را کاهش داده و به مبارزه با بیماری های خود ایمنی کمک می کند. امگا ۳ هم چنین در بهبود بیماری های قلبی و کاهش خطر ابتلا به سرطان هم نقش موثری دارد. امگا ۳ هم چنین می تواند در کاهش وزن و کمک به عضله سازی بدن موثر باشد.

لیگنین یکی دیگر از ترکیباتی است که در تخم کتان وجود دارد. لیگنین یک ترکیب ضد قند خون می باشد. و قند خون را با محدود کردن جذب گلوکز در بدن کنترل می کند. در نتیجه خواص آنتی اکسیدانی، فعالیت آلفا آمیلاز و مهار حرکت گلوکز از لیگنین، این ترکیب می تواند یک منبع درمانی بالقوه گیاهی برای درمان استرس اکسیداتیو و دیابت باشد. با توجه به این اثرات لیگنینی که در قرص لاغری آلفا اسلیم وجود دارد می تواند در کاهش وزن 

در قرص لاغری آلفا اسلیم ،تخم کتان سرشار از فیبر در این صورت احساس سیری طولانی مدتی برای شما به همراه دارد

دیدگاه0

یک پاسخ ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی با * مشخص شده اند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بستن

خبرنامه

اشتراک