بهترین راهکار برای لاغری شکم


روش های آب کردن چربیهای انباشته و مقاوم ناحیه شکمی
هرچه تلاش می کنید باز هم شکم دارید؟ چربی شکم باعث ناراحتی خیلی از افراد می شود. دشوارترین کار آب کردن همین چربی شکمی است نه به خاطر اینکه هر لباسی که می پوشید در ظاهر لباس پیداست و تاثیر دارد بلکه منجر به بیماری های دیابت نوع۲، فشارخون بالا، کلسترول بالا، بیماری قلبی، سکته مغزی، برخی سرطان ها و حتی آلزایمر می شود.علل ایجاد چربی شکمی
ژنتیک
یائسگی زود رس
کیست تخمدان
استرس زیاد
بی خوابی
تغذیه نامناسب
حرکات ورزشی نامناسب
دکتر کرمانی درباره آب کردن چربی شکم پس از رژیم لاغری می گوید:


روش های آب کردن چربی شکم
۱- هرگز از حرکت نایستید
ورزش های هوازی (پیاده روی، دویدن، شنا، دوچرخه سواری) موثرترین ورزش در آب کردن چربی شکم هستند و  هر حرکت دیگری که ضربان قلبتان را افزایش می دهد تا کالری بسوزانید، بسیار خوب است. ورزش های هوازی در مقایسه با ورزش های قدرتی ۶۷ درصد کالری بیشتری می سوزانند.

اگر از دویدن خوشتان نمی آید، پیاده روی معمولی به تخت کردن شکم کمک می کند. روزانه حداقل ۴۵ دقیقه تا یک ساعت پیاده روی کنید یا در حین پیاده روی سرعت خود را افزایش و کاهش دهید. ورزش هوازی با شدت بالا برای آب کردن چربی ها بسیار مفید است اما تمرین با وزنه و دیگر حرکات قدرتی را فراموش نکنید. این ورزش ها بدن را قوی تر و باعث عضله سازی می شود. عضله بیشتر یعنی متابولیسم با سرعت بالاتر.


برای لاغری شکم روش های مختلفی وجود دارد که از جمله آنها ورزش هایی برای آب شدن چربی های شکم و پهلو است. توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر مطالب زیر را مطالعه کنید. .
رازهای لاغری
۲- پروتئین را درست مصرف کنید
پروتئین، برای لاغر شدن و آب کردن چربی شکم ضروری است. زمانی که سن بالا می رود، بدن شروع به تولید انسولین بیشتری می کند چون عضلات و سلول های چربی دیگر پاسخ مناسبی به انسولین نمی دهند. انسولین ذخیره چربی را در قسمت شکم افزایش می دهد. بنابراین، برنامه غذایی سرشار از پروتئین شما را در برابر انسولین محافظت می کند. بهترین راه این است که به تمام وعده های غذایی خود مقداری پروتئین اضافه کنید. 

۳- چربی های غیراشباع را جدی بگیرید
چربی های اشباع در غذا نسبت به چربی های غیراشباع، چربی های شکمی بیشتری را ایجاد می کنند. چربی های اشباع جامد هستند و در غذاهای حیوانی و فرآوری شده و روغن بعضی ازمواد گیاهی مثل روغن خرما، روغن نارگیل و کره کاکائو یافت می شوند.

چربی های غیر اشباع همان هایی هستند که در آجیل ها، دانه ها و ماهی وجود دارد و برای آب شدن چربی شکمی موثر هستند.

 

۴- برای آب کردن چربی شکم یوگا را امتحان کنید
یوگا علاوه بر تحرک برایتان آرامش ذهنی نیز به همراه دارد. کاهش استرس و ذهنی آرام در انتخاب غذای سالم کمک می کند. اگر در طول برنامه اشتباهی شد (غذایی را زیاد خوردید) به شدت خود را مورد انتقاد قرار ندهید. ورزش یوگا، شما را دوباره به هدف تان باز می گرداند. 

حتما بخوانید: برای کاهش وزن با یوگا چه چیزهایی باید بدانید؟
۵- به موقع و درست بخوابید
خوابیدن به مدت پنج ساعت یا کمتر در طول شب باعث افزایش چربی های شکمی می شود. ۸ ساعت خواب در طول شب ایده آل است و در آب شدن چربی ها اثر دارد. خواب ناکافی گرسنگی را تقویت می کند و باعث افزایش اشتها می شود که منجر به انتخاب غذای ناسالم در برخی از افراد می شود.

 

۶- آخر هفته ها تا دیر وقت نخوابید
بی نظمی در عادات خواب باعث می شود ساعت داخلی بدن بهم بریزد. بنابراین ترشح هورمون های ذخیره کننده چربی، منجر به چاقی شکمی می شوند.حتما بخوانید: برنامه ی خواب چگونه می تواند روی وزنتان تاثیر بگذارد؟
 

۷- فیبر دریافت کنید
مطمئن شوید مقدار زیادی فیبر دریافت می کنید. فیبر به مقدار فراوان در میوه ها و سبزیجات و غلات وجود دارد که با مصرف آن، مقدار بیشتری از چربی های شکمی را آب می کنید. 

روش های آب کردن چربی شکم برای خانم ها
وقتی صحبت درباره آب کردن چربی های بدن است بسیاری از خانم ها هدفی یکسان دارند. بیشتر آنها از ناحیه شکم چاق هستند که واقعا خسته کننده است.  متخصصان تغذیه، آب کردن چربی های یک قسمت از بدن را «کاهش وزن نقطه ای» می گویند و ثابت کرده اند که کاهش وزن نقطه ای  سوخت وساز کل بدن را بالا برده

لاغری شکم راهکارهای زیادی دربر میگرد علاوه بر استفاده از قرص گیاهی لاغری عوامل دیگر رو هم نیاز است

دیدگاه0

یک پاسخ ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی با * مشخص شده اند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بستن

خبرنامه

اشتراک