گلیسین در قرص لاغری آلفا اسلیم

گلیسین در قرص لاغری آلفا اسلیم

گلیسین نوعی آمینو اسید است که بدن برای ایجاد پروتئین های مورد نیاز برای رشد  نگهداری بافت و تولید مواد و ترکیبات مهم مانند آنزیم ها و هورمون ها از آن استفاده می کند. بدن به طور طبیعی از اسید آمینه های دیگر گلیسین مورد نیاز خود را تولید می کند. اما گلیسین در غذاهای غنی از پروتئین نیز یافت می شود و به عنوان یک مکمل غذایی یا دارویی مانند قرص لاغری آلفا اسلیم در دسترس می باشد.

گلیسین یکی از سه اسید آمینه ای است که بدن از آن برای ساخت گلوتاتیون استفاده می کند. گلوتاتیون یک آنتی اکسیدان قدرتمند است که به محافظت از سلول های شما در برابر آسیب اکسیداتیو ناشی از رادیکال های آزاد می پردازد. استرس اکسیداتیو می تواند زمینه ساز بسیاری از بیماری ها از جمله چاقی باشد.

گلیسین هم چنین یکی از سه اسید آمینه ای است که بدن از برای ساخت ترکیبی به نام کراتین استفاده می کند. کراتین برای انجام سریع فعالیت های کوتاه مدت مانند وزنه برداری و به سرعت دویدن به ماهیچه های شما انرژی می دهد.

نشان داده شده است که هنگامی که بدن در حال انجام تمرین های سخت و مقاومتی می باشد مکمل کراتین باعث افزایش اندازه، قدرت و توانایی عضله می شود. کراتین هم چنین برای سلامت استخوان، عملکرد مغز ، بهبود کیفیت خواب و شرایط عصبی مانند پارکینسون و بیماری آلزایمر مورد بررسی قرار گرفته و نتایج آن اثبات شده است.

گلسینی که در قرص لاغری آلفا اسلیم نیز به کار رفته است از تحلیل عضلات که ممکن است با افزایش سن یا بیماری های مختلف رخ دهد جلوگیری می کند و باعث افزایش عضله سازی می گردد.

مصرف گلیسین موجود در قرص لاغری آلفا اسلیم کبد را از آسیب های مختلف حفظ می کند و آن را پاکسازی می کند. این فرآیند منجر به بهبود عملکرد آنزیم های کبدی به ویژه آنزیم های پردازش چربی ها در بدن می شود. مصرف گلیسین هم چنین بر روی میزان کلسترول خون اثر می گذارد. کلسترول بد را کاهش داده و میزان کلسترول خوب خون افزایش پیدا می کند. گلیسین هم چنین بر روی میزان اکسیدا نیتریک در بدن اثر گذاشته و باعث افزایش جریان خون و کاهش فشار خون می شود.

گلیسین هم چنین می تواند به افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ کمک کند. این در حالی ست که گلیسین پاسخ انسولین را در افراد دیابتی افزایش می دهد و از آن می توان برای کاهش اختلال در پاسخ بدن به انسولین در افراد دیابتی استفاده کرد

مصرف گلیسین در قرص لاغری آلفا اسلیم کبد را از آسیب های مختلف. حفظ میکند و آن را پاکسازی میکند

دیدگاه0

یک پاسخ ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی با * مشخص شده اند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بستن

خبرنامه

اشتراک